Květen 2011

YOU DA SHIT

27. května 2011 v 14:47 | SONY |  SONY
Happiness is a necessity. I got what I need.Sweet

26. května 2011 v 18:14 | SONY |  SONY
Hi everybody , za tu dobu co jsem vam sem nepsala se ani toho nic nestalo , ale vlastně každy den sem neco zažila :) .. Slovensko oo , my home , moje najsamSestrenka a bratranko , :)) Když ona mě umí vždycky tak rozesmát , Ty čtyři dny na Slovensku mi úplně dali novou energii , byla jsem tam tak ráda , mám to tam ráda :))


nema vyznam sem psat že do te pisničky jsem se po prvni sekundě zamilovala .. weezy

Zlatko

BIIITCH

18. května 2011 v 18:47 | SONY |  SONY

Jak se právě teď cítím , anooo dost nasraně , ale dobre Sony pusť si Wayynea a bude faajn . Ale víte co ? Mě není fajn , já si budu nasraná jak dlouho budu chtít , budu si dělat co chcu já , už seru na ostatní .

My life is a bitch but you know nothin' about her.

Yea , a co když jsem to sem psala už milionkrát ? i kdybych to sem psala každy den tak to je prostě užasna myšlenka užasnyho člověka , liiiibi se mi to a vaše dislike si strčte prosim vas na nejmenovane místo , dnes :) vd'akaa , a ja si budu mluvit slovensky jak budu chtííít , jsem slovenka . a navždy budu do moji smrti od mojeho druheho narozeni a mě je jedno kurva do kdy .

Máte to všechno velkyma pismenkama at' víte jaka sem nasrana , mějte se strašně, baaaaaj .


Ona je taaak dobrááá , yeeaa
(jestliže to budete kopírovat , tak si sakra dejte zdroj www.sonygraphics.blog.cz , a nebo mi napište do komentu
a nepíšu to z prdele.)MY FAVORITE

14. května 2011 v 20:15 | SONY |  MOJE HUDBA

MY FAVORITE :


MY DEAR

11. května 2011 v 18:11 | SONY |  SONY
Už jste někdy přemýšleli o tom kdo v životě je pro vás nejvíc inspirující a nebo koho ilujete, dali by jste za něj život ?

Teď nemyslím kamarádky , Každý má tu svoji Nejlepší kamarádku/kamaráda pro kterého by udělal to nejvíc,věří mu, baví se s ním, žije ním .. AlespoŇ jste to už poznali ... Ikdyž falešné kamarádství .. Já mám to štěstí na opravdové, yes i'm happy for it,
Já teď ale myslím ty jiné osoby , př rodiče ? Hodně holek/kluků s rodiči jedno jestli s mamkou nebo taťkou nemají dobrý vztah .. Ale vážit by si jich měli . Protože až v té nejposlednější chvilce vlastně zjistíte že oni byli to co vás vždy chránilo,vychovalo milovalo a pomáhalo , to co s vámi bylo od prvního dne vaší existence .
183377_166717486711921_166539520063051_411374_2532344_n_large
Yes , and again " I'm happy for it "

Tk moc ji miluju, a tak moc ji budu vždycky milovat a stát za ní . Ikdyž mám někdy moje pubertální nálady a kecy tak ona si to nezaslouží , oo bože jaka sem já rada že už s ní mam tak skvělý vztah ! , Važte si toho , je to to nejcenější co můžete mít . Když máte problémy a jakékoliv trápení tak se svěříte kamarádce , ale Matka je ten člověk který by to měl vědět taky , Protože ona je ta která vám poradí ze všech nejvíc a cítí to s vámi .. Kamarádka taky , ale nemůžu porovnávat matku s kamarádkou .

Mám oboje dvoje .. kamarádku,mamku : koněčně sem spokojená a miluju je , vím kam mám jít a ke komu mám jít když je mi hrozně , vážím si toho,cenímm si jich .. a prostě :

i'm happy for it


LOVE LOVE LOVE

6. května 2011 v 20:16 | SONY |  SONY
It's barbiee biiiiiiiitch
Miluju Nicki , a ten videoklip . pořad překvapuje a překvapuje.
Love her


IN LOVE

2. května 2011 v 16:50 | SONYYOU THINK?

1. května 2011 v 17:59 | SONY |  SONY
Z celeho srdce bych lidi co se do mě serou a vubec nic jsem jim neudělala, otravujou mě , a mě to přitom tiše trápí a záleží mi na tom co dělajou .. tak ty bych poslala úplně na jejich planetu kde by se všichni vzájemně požrali , bože lháři, každej na sebe vzájemně žárlí , závidí si všechno co mají ,ničeho si neváží , a pořád se litují . Ale někdy se stane že i takový člověk je vám rodinou . Ano ty víš sama moc dobře :) .

Já vím že takový je život že lidi jsou prolhané,závistivé svině ale mě to prostě vadí , mě to doslova sere .
"Na to si zvykneš" . já si na nic zvykat nebudu , nejlepší řešení by bylo abych jim oplácela to co dělají oni ? Ale já taková jako oni být nechcu :) sem spokojená za to jakou mám osobnost , Takže děte někam , Když bude ta příležitost tak jim to všem tak obplatím mojím způsobem , né jejich . Takže tímhle člnákem sem jenom chtěla popsat to co mi právě pořád běhá po mysli , Bohužel .. Ale ono to přejde , a pomstu si velice vychutnám . bááj