SO AMAZING

31. března 2011 v 21:25 |  SONY

Slibovaný článek , ne kterém jsem si dala zaležet ! .. předem neodsuzujte za to kdo a co se mi libi ja se vam do života neseru taky . A upozorňuji že všechny obrázky a video jenom se zdrojem ! ..

Tento članek je o těch dvou nejlepšich lidech ♥ , "Who is your idol ?" , " Dwayne Carter , Nicki Minaj .. They are so amazing , I love them so much "

Lil Wayne - Dwayne michael carter jr. , Best rapper alive ♥ Miliony miliony fanoušku , Desítky cen , cena Nejlepšího rappera roku . On si to zaslouží ! už od svých 11 let se nevěnuje ničemu jinému , věnuje se tomu na plno a miluje to , Rap - Hudba .. " I love it " .. Patří mezi nejznámější a nejbohatší rappery světa , má stovky písniček a užasne albumy a mixtapy .. Lil Wayne také duetoval už skoro s každým od TI,Eminema a desítky dalších rapperů až po Jenifer lopez nebo Kely rowland,Nicki Minaj ..

Nicki Minaj - Onika Maraj , Best female rapper , rapuje už devět let až posledni možná dva roky se ji dostal velký obdiv , a její sláva stále stoupá a stoupá víš , S dwaynem jsou skvělí přátelé .. Nicki patří a je přisuzována mezi nejlepší rapperky a rapery .. Stejně jako Lil Wayne i ona měla težké dětsví když její otec drogoval .. Nicki vydala na konci roku 2010 své první album PINK FRIDAY .. které bodovalo , už má spolupráce s těmi nejznámějšími osobami jako Rihanna,Eminem,Lil Wayne,Drake,Diddy,Christina aguilera,Sean kingston,Mariah carey a mnoho dalších ..

life is the bitch, and death is her sister
sleep is the cousin, what a f-ckin' family picture

Young Money militia, and I am the commissioner
you don't want start Weezy, 'cause the F is for FinisherVšechno se zdrojem , obrázky taky !!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shary Shary | 31. března 2011 v 21:32 | Reagovat

pekny clanek ..

2 Kacc Kacc | 1. dubna 2011 v 16:06 | Reagovat

Nicki ma dobre pisničky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama